Powrót na główną stronę

 

Książnica Stargardzka - Kawiarenka Literacka  w Piwnicy TPS

Małe co nieco o…

Kawiarence Literackiej

Nasza „Kawiarenka Literacka” zawsze tętni życiem.

Częstujemy kawą i herbatą oraz  pysznym ciastem, ale przede wszystkim zapewniamy ciepłą  i serdeczną atmosferę. Gwarantujemy mile spędzony czas  w naszym gronie i co najważniejsze w towarzystwie gości, których zapraszamy.

Mnóstwo wspaniałych historii z życia bohaterów książek, kulisy powstawania wielu ciekawych pomysłów na wątki literackie oraz autorzy, których poznajemy „od kuchni”, to tylko niewielka część tego, dlaczego zawsze warto być  z nami przy okazji spotkań (nie tylko autorskich).     

P.S. No i najważniejsze…możliwość zakupu książek z autografem autora.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 ......................................................................................................................................................................

Oto co już za nami:

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

Diana Brzezińska

To pisarka, prawniczka, mediatorka, asystentka w Katedrze Studiów nad Bezpieczeństwem  INoPiB US. Autorka bestsellerowej serii o profilerce Adriannie Czarneckiej i komisarzu Krystianie Wilku – „Będziesz moja”, „Zaufasz mi”, „Obiecasz mi”, ”Odejdziesz ze mną?” oraz powieści „On”. Ostatnio ukazała się jej nowa książka "Nie dopniesz swego" o prokurator Gabrieli Sawickiej. Miłośniczka wszelkich zagadnień kryminalistycznych i dobrej literatury, zakochana w szaleńczych latynoskich rytmach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------